KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11074202
*
nr 1107 4202
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 maj 2017
kl 20:58:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 09:39:07
1
150 kr
8/5 16:34:57
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:28
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:33
-
6053 Etsning
Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets må..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:19
-
6006 Etsning
Pelle Havne (1893-1935), Hästar. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:10
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:05
-
6572 Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:57
*
Etsningar
nr 1107 4202
Etsningar
5 st, Stockholmsmotiv, motivet: ca 31x17
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/5 09:39:07 | 1 | 150 kr |
| 8/5 16:34:57 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:28 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:33 -
6053 Etsning
Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets må..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:19
-
6006 Etsning
Pelle Havne (1893-1935), Hästar. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 18:10 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 19:05 -
6572 Kopparstick
Kolorerat, ”Gross-Horn”, 1800-tal. Bildmått: 29x34..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
12 jan kl 20:57



